תפריט נגישות

רס"מ משה אריאל אללי ז"ל

משה אריאל אללי
בן 35 בנפלו
בן סוזי רחל ואלל
נולד בישראל
בב' בכסלו תשכ"ט, 23/11/1968
התגורר בקרית עקרון
שרת בחיל הלוגיסטיקה
נפל בעת שירותו
בל' בשבט תשס"ג, 1/2/2003
מקום קבורה: מושב נגה
הותיר: הורים ואשה

קורות חיים

משה אריאל, בן אלל וסוזי - רחל ז"ל, נולד ביום ב' בכסלו תשכ"ט (23.11.1968) במושב שחר. הוא למד בבית ספר היסודי דוד שמעוני שבמושב נהורה ובבית ספר התיכון ברוגוזין בקרית-גת.

התגייס לצה"ל בנובמבר 1986 ושירת בחובה בחטיבת הצנחנים בסירקין והמשיך את שירותו בחטיבת הצנחנים בפלוגת מפקדה שם שירת תקופה כמפקד ימ"ח ואף שירת כמפקד המטבח הבסיסי של החטיבה.

חיוך על פניו ושמחת החיים היה סימן ההיכר שלו ומגיל צעיר עזר מאוד להורים בעבודות המשק כבן הזקונים במשפחה.

תחביב ואהבת חייו היה משחק הכדורגל שמגיל צעיר התבלט בכישוריו והוא אף שיחק בקבוצת בני לכיש עוד טרם גיוסו, מכבי נתניה הקבוצה אותה היה אוהד מושבע וכל משחק בית וחוץ היה הולך ברגל כדי לא לחלל את השבת.

בשנת 2001 לאחר מות אימו החל משה לשמור שבת, הלך לשיעורי תורה והתחזק ביהדותו.

נהרג בצומת חולון ע"י ניידת משטרת התנועה כשהוא עומד בשולי הכביש לאחר שחזר עם אחיו טירן ממשחק כדורגל.

הותיר אחריו אב ו-8 אחים ואחיות כמו כן ילד בן 7 מנישואים ראשונים. בנובמבר 2002 נישא לאשתו תמר, היה מאושר מאוד החל לפרוח ולתכנן את העתיד שנקטף בשבריר של שנייה, במוצאי שבת, כשהוא מותיר את אשתו בחודשי הריון ראשונים שילדה את בתם המשותפת אדרת אריאל ביום כ"ז באב תשס"ג (25.8.2003).

במכתב התנחומים למשפחה השכולה כתב מח"ט החטיבה, כי משה היה אדם ישר, חרוץ ומסור. במשך שנות שירותו הרבות היה מעמודי התווך בחטיבה. כמפקד הפגין יחס חם ורגיש לפקודיו והיווה דוגמא ומופת לחיילי החטיבה בדרך בה ביצע את משימותיו, בתכונותיו וביחסו לזולת.

בניית אתרים: